Šobrīd mums ir pieejami šādi foni foto zonai, kurus var nonomāt gan kopā ar foto kasti “Esi Pats” gan bez tās.

Glitera/auduma foni:

Fonu izmēri ir 2.4 metri augstumā un 2.4 metri platumā.

Katru no glitera/auduma foniem var nonomāt – Eur35 (līdz 24 stundām) (Cenā iekļauts fons un fona turētājs (paši uzstāda un demontē). Fonu var saņemt un jāatgriež Liepājā.)

Rezervējot foto kasti vismaz uz vienu stundu, viens no glitera/auduma foniem (pēc jūsu izvēles) tikai Eur10 (Cenā iekļauts fons un fona turētājs, uztādīšana un demontāža)

Vizuļojoši auduma foni:

Fonu izmēri ir 2.4 metri augstumā un 2.4 metri platumā.

Katru no vizuļojošiem auduma foniem var nonomāt – Eur50 (līdz 24 stundām) (Cenā iekļauts fons un fona turētājs (paši uzstāda un demontē). Fonu var saņemt un jāatgriež Liepājā.)

Rezervējot foto kasti vismaz uz vienu stundu, viens no vizuļojošiem auduma foniem (pēc jūsu izvēles) Eur25 (Cenā iekļauts fons un fona turētājs, uztādīšana un demontāža)

Apdrukāti auduma foni.

Fonu izmēri ir 2.4 metri augstumā un 2.4 metri platumā.

Katru no auduma foniem var nonomāt – Eur100 (līdz 24 stundām) (Cenā iekļauts fons un fona turētājs (paši uzstāda un demontē). Fonu var saņemt un jāatgriež Liepājā.)

Rezervējot foto kasti vismaz uz vienu stundu, viens no auduma foniem (pēc jūsu izvēles) Eur50 (Cenā iekļauts fons un fona turētājs, uztādīšana un demontāža)

Vizuļojošie foni (mirdzuma baneris)

Fonu izmēri ir 2.4 metri augstumā un 2.7 metri platumā.

Varavīsknes foto siena maina savu krāsu gan atkarībā no apkārtējās gaismas, gan no leņķa kādā uz to skatās.

Melnā foto siena papildus tam, ka ir melna vēl arī atstaro tās gaismas krāsu, kāda uz to spīd.

Katru no foto sienām var nonomāt – Eur175 (līdz 24 stundām). (Cenā ir piegāde Liepājas robežās, foto sienas uzstādīšana pirms pasākuma un demontāža pēc pasākuma)

Iegādājoties foto kastes palakpojumus vismaz uz 3 stundām, vizuļojošo foto sienu var nonomāt pa Eur100. (Cenā iekļauta uzstādīšana pirms un demontāža pēc foto kastes darba beigšanas).

Visi foni atrodas Liepājā. Cenas norādītas bez PVN.

Ārpus Liepājas robežām papildus ir transporta izmaksas Eur25/100km (ja fons tiek nomāts bez foto kastes pakalpojumiem).